O nás

Jsme brněnské nakladatelství mapcards. Náš zájem se soustředí na vesmír, vědu, přírodu a historii. Rádi se zamýšlíme nad nejrůznějšími vynálezy, zkoumáme, co si oblíbili dinosauři k jídlu, nebo která tramvajová linka ve městě je nejoblíbenější. S námi můžete objevovat nové věci!

 

Co děláme?

Přestože jsme jen malé nakladatelství, patříme mezi největší výrobce 3D produktů v Česku. Vyrábíme pohlednice, záložky, pravítka, magnetky a další upomínkové předměty. Naše produkty prodávají naši partneři nejen po celé Evropě, ale i v zámoří. Pokud si je nemůžete koupit v planetáriích nebo muzeích, najdete je na našem e-shopu. V posledních letech se také zaměřujeme na vydávání naučných knih, včetně těch s rozšířenou realitou. Jedním z našich nejprodávanějších titulů je kniha Pálava o dvě deci výš od Otto Duška.

Jak se s vámi můžeme setkat?

Když to jde, jsme rádi mezi lidmi. Každý rok se těšíme na setkání se čtenáři na veletrhu Svět knihy v Praze a Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě. 

Co nabízíme?

Nabízíme širokou škálu produktů, od knih pro děti a dospělé, přes 3D produkty a pohlednice, až po stojany a další produkty. Vše najdete na našem e-shopu.

Naše hodnocení

Chceme, aby byli naši zákazníci s našimi produkty a službami spokojeni. Proto nám hodně záleží na hodnocení našeho obchodu. Pokud máte jakékoliv připomínky nebo návrhy, budeme rádi, když nám je sdělíte.

Naše hodnoty

Jsme mapcards. Naším cílem je přibližovat našim zákazníkům vesmír, historii a zajímavosti z celého světa. Věříme, že věda a poznání mohou být zábavné a přístupné pro všechny. Děkujeme, že jste se rozhodli navštívit naši stránku a doufáme, že se vám naše produkty budou líbit. Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

 

1690288619632      1690288359499