PITOMÍ PTÁCI

Kód: MAK19
480 Kč 480 Kč bez DPH
Skladem (>500 ks)

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN - knihy budeme odesílat v týdnu od 17. června 

Pitomí ptáci celýho podělanýho světa, kapesní atlas

Autor: Matt Kracht

Přeložila: Tereza Dušková

Ukazuje se, že ptáci jsou idioti bez ohledu na to, kde žijí. Profesionální ptačí amatér Matt Kracht vás vezme na cestu kolem světa, aby vám připomněl, že tihle pitomci se vyskytují opravdu úplně všude. Krachtovy zuřivé ptačí ilustrace, sprostá-ale-trefná jména, ne-tak-docela-zábavná fakta, nekonečné mapy a další materiály vám zaručeně pomůžou tyto hajzlíky identifikovat v celosvětovém měřítku.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdybychom se všichni měli shodnout na jedné věci, tak by to byl fakt, že ptáci jsou to nejhorší, co může být. Naštěstí je zde profesionální ptačí amatér Matt Kracht, který nám svými mrzutými, ale praktickými tipy, jak rozpoznat ty nejhloupější ptáky světa, pomůže vyhnout se jim. Kracht každého ptáka, od egoistů a naparovačů až po regulérní ptačí vrahy, vyobrazí v půvabně rozhořčených ilustracích, provede nás historií, která prokáže, že ptáci byli takhle hloupí vždycky, a dokonce se nás k těmto otravným tvorům pokusí přiblížit (spoiler: je to marné). Díky této knize, doplněné o spojovačky, identifikační seznamy a starověké ptačí umění (bože můj, ptáci nás dohánějí k šílenství už po celá staletí), se brzy stanete expertem na rozpoznávání prdelů pisklavých, tupanů obrovských a vojebek stříbřitých, ať už budete kdekoli.

Varování: Ptáci jsou nudní na všech světadílech, takže nečekejte, že vám na ně tato kniha změní názor.

Matt Kracht se poprvé setkal s amatérskou ornitologií ve čtvrté třídě a nikdy se z této traumatické zkušenosti nevzpamatoval. Ve dne je profesionálním produktovým designérem, po nocích píše a tvoří. Žije se svou ženou v Seattlu, kde rádi z okna pozorují nádherné vody Pugetova zálivu a dělají si srandu z ptáků.

Hejl otesánek                                                Potrhlík neposedný

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: