PÁLAVA - O DVĚ DECI VÝŠ

Kód: MAK09
580 Kč 580 Kč bez DPH
Skladem (130 ks)

"PÁLAVA - O DVĚ DECI VÝŠ" je neobyčejný průvodce po Pálavě, který je určen pro všechny výletníky, návštěvníky, i zvídavé domorodce. Tato kniha vás nejen provede jedinečnou krajinou Pálavy, ale také vám představí lidi, kteří tato místa utvářeli a vdechli jim duši.

 

Hlavní rysy knihy

  • Celkem 372 stran plných příběhů a informací
  • Netradiční, s nadhledem, poutavě ... o dvě deci výš
  • Obsahuje krásné ilustrace od Mirky Šulcové a fotografie Jana Miklína
  • Zahrnuje oblasti jako Mušov, Pasohlávky, Ivaň, Pouzdřany, Strachotín, Popice, Šakvice, Nové Mlýny a mnoho dalších
  • Kniha je doplněna dárkem: 3D pohlednice Pálava 1780/2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neobyčejný průvodce po Pálavě je určen pro všechny výletníky a návštěvníky, jakož i zvídavé domorodce, kteří se nespokojí s pouhým popisem lokací, ale hledají příběhy za nimi. Až na výjimky vám tedy nebudeme říkat kudy, ale spíše kam, a hlavně proč. Na cestování i poznávání je ostatně stejně nejhezčí, když si zabloudí každý sám a sám se také znovu najde.

Čeká vás celkem 372 stran. Netradičně, s nadhledem, poutavě ... o dvě deci výš. Otto Dušek vás zavede do ráje vinařů, do krajiny tak atypické, že byste ji těžko hledali jinde na světě. Poznáte blíže nejen zajímavá místa, ale objeví i lidi, kteří tahle místa utvářeli a vdechli jim duši. Příběhy doplňují krásné ilustrace od Mirky Šulcové a fotografie Jana Miklína.

Jakou oblast kniha zahrnuje?
Okolo nádrží: Mušov – Pasohlávky – Ivaň – Pouzdřany – Strachotín – Popice – Šakvice – Nové Mlýny
Drnholecko: Drnholec – Brod nad Dyjí – Novosedly
Dunajovické kopce: Dolní Dunajovice – Březí
Moravské Chorvatsko: Jevišovka – Nový Přerov – Dobré Pole
Pavlovské vrchy: Pavlov – Klentnice – Dolní Věstonice – Horní Věstonice – Perná – Bavory – Milovice – Bulhary – Sedlec
Mikulov
 
Druhé vydání, září 2023, EAN 9788087850329

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.46 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 21.6.2023
Knihu jsem dostal jako dárek a jako Jihomoravákovi mi přinesla mnoho informací, o kterých jsem neměl páru. Jezdí tady po Pálavě mnoho cyklistů z celé republiky a doporučoval bych ji všem k přečtení.
5
VV Avatar autora | 14.2.2023
Ta kniha nemá chybu, krásně se v ní listuje, když si před čtením otevřete kvalitní víno z Dolních Dunajovic...
5
H Avatar autora | 19.1.2023
Kniha je moc fajn, čtivá, poutavá, plná krásných fotografií a ilustrací a hlavně mnohdy nabízí příběhy, které nejsou u nás v regionu tak známé. Byl jsem zpočátku skeptický, zda může tato kniha nabídnout něco nového, ale nabízí.
5
L Avatar autora | 12.1.2023
Knížku jsme dostali jako dárek. Přítel je grafik a sazeč knih a je z ní naprosto nadšený. Líbí se mu nápady, obsah, kvalita a zpracování fotografií, celková grafika. Je tam plno tipů, kam se podívat, plno zajímavostí, které si troufám říct neznají ani místní. Takže určitě potěší nejednoho milovníka vína i Pálavy.
5
M Avatar autora | 29.12.2022
Byl to můj vánoční dárek od manželky. To že jsem nečtenář sem tuhle knihu přečetl s chutí za tři dny. Jako milovník Pálavy. Vína a dobrých lidí je to kniha plná zajímavých zákoutí a historie místa,kde to mám rád. Vřele doporučuji a těším se i na další pokračování. (Pokud ovšem bude- ale věřím že ano!)