Germania + Danubia + Lotharingia

Kód: 6946
860 Kč 860 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Získejte výhodný balíček 3 knih od Simona Windera:

Germania  Osobitým průvodcem po regionech, které autor miluje a obdivuje. Živým jazykem líčí minulost Německa od jeho počátků až po zrod moderního německého státu. Kniha je svérázným převyprávěním evropských dějin a současně i nadšeným pohledem na skryté zázraky Německa. 510 stran.

Danubia  Po staletí se většina Evropy nacházela v rukou velmi svérázného rodu Habsburků. Jako proměnlivá směsice mágů, ztřeštěnců, melancholiků, nudných patronů, hudebníků a válečníků se dokázali vypořádat – šťastnou náhodou, úskoky i prostou paličatostí – s jakýmkoli množstvím nepřátel, až se nakonec v roce 1918 sami museli poroučet. Ze svých nejvýznamnějších útočišť na Dunaji vládli většině střední Evropy i Německu a všude jinde významně zasahovali – dějiny Evropy jsou bez nich nepředstavitelné. 590 stran.

Lotharingia  V této okouzlující, vtipné a zajímavé knize s napětím sledujeme, jak se řada ctižádostivých osobností ze západu i východu neúspěšně pokoušela podmanit si obyvatelstvo Lotharingie, z něhož se postupem doby stali Nizozemci, Němci, Belgičané, Francouzi, Lucemburčané a Švýcaři. V průběhu staletí vzešli z Lotharingie mnozí z největších evropských umělců, vynálezců či myslitelů, zároveň však tato země přiměla četné rádoby dobyvatele ronit slzy vzteku a frustrace. 568 stran.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: