O nás

Jsme brněnské nakladatelství Mapcards. Zajímá nás vesmír, věda, příroda i historie. Rádi přicházíme na kloub nejrůznějším vynálezům, zkoumáme, na čem si pochutnávali dinosauři nebo která tramvajová linka ve štatlu je nejoblíbenější. Poznávejte s námi!

Přestože jsme jen malé nakladatelství, patříme mezi největší výrobce 3D produktů v Česku. Pohlednice, záložky, pravítka, magnetky – všechny tyto upomínkové předměty prodávají naši partneři nejen po celé Evropě, ale i v zámoří. Když si je nemůžete koupit zrovna v planetáriích nebo muzeích, najdete je na našem e-shopu. V posledních letech se zaměřujeme také na vydávání naučných knih, včetně těch s rozšířenou realitou! Ujít by vám neměl hlavně jeden z našich bestsellerů – kniha Brno#4 od Otto Duška.

Když to jde, jsme rádi mezi lidmi. Každý rok se těšíme na setkávání se zákazníky na veletrzích, se čtenáři na Světě knihy v Praze i s nadšenci z planetárií na Fulldome festivalu v Brně.

Jsme Mapcards. Přibližujeme svým zákazníkům vesmír, historii a zajímavosti z celého světa.

FFB2018      svet knihy

mapcards.net, s.r.o.
Vinohrady 29
639 00  Brno

IČ: 26905035

DIČ: CZ26905035

telefon 543 213 800
mobil  731 452 971

Zapsáno v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 43322

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení